Kim jesteśmy?

Firma Besta specjalizuje się w produkcji systemów osłon okiennych. Posiadając ponad 35 letnie doświadczenie wprowadza szereg nowatorskich rozwiązań dostosowując produkty pod względem technologicznym, funkcjonalnym i estetycznym, do wymogów współczesnego odbiorcy. Innowacyjność rozwiązań Besty polega na niekonwencjonalnym podejściu do konstrukcji systemów przypominającą ideę „klocków lego” – czyli zestaw komponentów podstawowych, z których można tworzyć różne typy i rodzaje roletek.

Od 2013 roku Bernadeta Tomków samodzielnie, po stracie męża Stanisława, kontynuuje rozbudowę Firmy BESTA – rozszerzając i zwiększając jej potencjał dzięki nowym inwestycjom. Nadal pieczołowicie dba i zachowuje technologię opatentowaną przez inżyniera Stanisława – technologię, dzięki
której Besta jest nowoczesną Firmą. Dziś przywództwu Bernadety, jej sile i intuicji towarzyszy nowe spojrzenie obu córek, Lidii i Małgorzaty Tomków. Razem planują i myślą o jutrze.

Co nas wyróżnia?

Zastosowana w systemach BESTA unifikacja systemów daje wymierne korzyści w postaci: minimalizacja i przejrzystość zapasów magazynowych, jak również możliwość natychmiastowego realizowania potrzeb klienta.
Idea unifikacji opiera się na podstawowym założeniu:
– jeden element =>wiele zastosowań,
– jeden system =>wiele zastosowań.

Nowoczesne rozwiązania

Bezobsługowe, sterowane komputerowo maszyny, zapewniają uzyskanie wysokiej – powtarzalnej jakości detali.

Stosowane surowce od renomowanych europejskich dostawców, gwarantują naszym produktom najwyższą – wymaganą przez klientów jakość.

Naczelnym celem jaki sobie stawiamy jest nowatorstwo rozwiązań, dbałość o jakość i dalsze wzbogacenia oferty o nowe atrakcyjne produkty (pracujemy z przesłaniem: „ciąg dalszy nastąpi”).