O firmie

Od 25 lat firma Besta specjalizuje się w produkcji systemów do rolet materiałowych, będąc jednym z liderów swojej branży w Polsce. W ciągu ostatnich lat wprowadza szereg nowatorskich rozwiązań dostosowując produkty pod względem technologicznym, funkcjonalnym i estetycznym, do wymogów współczesnego odbiorcy. Innowacyjność rozwiązań Besty polega na niekonwencjonalnym podejściu do konstrukcji systemów przypominającą ideę „klocków lego” – czyli zestaw komponentów podstawowych, z których można tworzyć różne typy i rodzaje roletek.
Idea unifikacji zastosowana w tych systemach opiera się na podstawowym założeniu:.

Unifikacja systemów daje producentom wymierne korzyści: minimalizacja i przejrzystość zapasów magazynowych jak również możliwość natychmiastowego realizowania potrzeb klienta.

Bezobsługowe, sterowane komputerowo maszyny, zapewniają uzyskanie wysokiej – powtarzalnej jakości detali. Stosowane surowce od renomowanych europejskich dostawców, gwarantują naszym produktom najwyższą – wymaganą przez klientów jakość.

Naczelnym celem jaki sobie stawiamy jest nowatorstwo rozwiązań, dbałość o jakość i dalsze wzbogacenia oferty o nowe atrakcyjne produkty (pracujemy z przesłaniem: "ciąg dalszy nastąpi").

Firma Besta prowadzi politykę społecznie odpowiedzialną, angażując się w liczne przedsięwzięcia oraz akcje charytatywne i dobroczynne. Wspieramy aktywnie, udzielając pomocy rzeczowej i materialnej, takie instytucje jak:

- domy dziecka
- przedszkola
- szpitale
- ośrodki pomocy społecznej.

Wszelkie prawa zastrzeżone: Besta 2012 Projekt i realizacja: ProjektStudio
Informujemy, iż strona korzystam z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.